"W czwartek, o fotografii"

"W czwartek, o fotografii"

Nasz świecka tradycja wieczornych spotkań zakrapianych fotografią na wydrukach i odbitkach monochromatycznych i kolorowych, na barycie i plastiku, znowu będziemy mieli szansę usiąść i porozmawia o fotografii. Na poważnie i żartem. Wymienić się poglądami, wystawami, inspiracjami. Porozmawiać o obecnych trendach na rynku, i o wspaniałej fotografii z zamierzchłych czasów.

Przyjdź!
Jeżeli inaczej widzisz światło i inaczej postrzegasz świat, to spotkanie jest dla Ciebie. Fotograf, to taka istota, która czerpie inspiracje z jasnej strony mocy.
Weź odbitki i przyjdź. Jeżeli nie masz odbitek, zabierz zdjęcia na pendrive. Powiemy Ci, gdzie dobrze i tanio wydrukować;)

Zapraszam tych, którzy chcą porozmawiać o fotografii. Wy zaproście swoich znajomych miłośników fotografii.

Terminy spotkań w 2020r. to każdy ostatni czwartek miesiąca w godz. 18.00-22.00

Ps. Spotkanie ma charakter zamknięty, a ilość miejsc jest ograniczona.

Każdy przynosi swoje wiktuały.

Ludzie z pasją.

Spotkania mają na celu wymianę poglądów i doświadczeń. Chociaż bywa i tak, że fotografowie dzielą się swoja inna pasja jak np.: efektami hodowli pszczół. 

Wspólnym mianownikiem spotkań są przeniesione przez uczestników spotkania odbitki. To one pozwalają na chwile zadumy, analizy czy dzielenia się opiniami. Możliwości dotknięcia zdjęcia, szczególnie na dobrym papierze nie zastąpi kilkusekundowe spojrzenia na ekran telefonu.

Using Format