Nasza Akademia Fotografii

Inicjatywa stworzona dla ludzi pragnących rozwijać swoje fotograficzne pasje. Dla tych, którzy pragną poznać podstawy, jak również i tych, którym nie jest obca kwestia punktu szczytowego światła i światłocienia czy "decydującego momentu".

Zapraszamy Was serdecznie na warsztaty, kursy i plenery fotograficzne, na wycieczki i spotkania.

Niech światło będzie z nami:)

Nasza Akademia Fotografii na Facebooku 

Nasza Akademia Fotografii na Instagramie

*    *    *

Warsztaty

Zapraszamy serdecznie na spersonalizowane warsztaty fotograficzne, na których będziemy w praktyczny sposób poznawali tajniki pracy fotografa. Warsztaty fotograficzne to przede wszystkim praktyka.

Warsztaty przygotowane są pod konkretny temat i prowadzone są w taki sposób, aby jak najwięcej doświadczyć z omawianej przestrzeni fotograficznej.


Już dzisiaj zarezerwuj miejsce na najbliższe warsztaty:

1. BODYSCAPE: MARZEC, CZERWIEC, PAŹDZIERNIK, GRUDZIEŃ

2. PORTRET: Marzec (8h), MARZEC (4h), KWIECIEŃ, MAJ

3. BALET: KWIECIEŃ, CZERWIEC, WRZESIEŃ, PAŹDZIERNIK

4. PLENER: MAJ, SIERPIEŃ


Kursy

Nasze kursy przeznaczone są dla osób zainteresowanych rozwojem swoich umiejętności fotograficznych na różnych poziomach zaawansowania.

Pierwszy kurs fotoreportażu rozpoczyna się w lutym. Szczegóły w linku.

Będzie obejmował 12 spotkań z tematyką, której poznanie w przyszłości zaowocuje umiejętnością samodzielnego przygotowania sesja zarówno jako fotograf i retuszer jak i producent.

wtorek w godz. 19.00-21.00
sobota (raz w miesiącu) w godz. 10.00-16.00

KURS FOTOREPORTAŻU

Terminy realizacji:

1. LUTY - MARZEC 2020R.

2. KWIECIEŃ - MAJ 2020R.

3. PAŹDZIERNIK - LISTOPAD 2020R.


Zagadnienia:

"To nie aparat robi zdjęcia a fotograf" to zdanie słyszałem codziennie po kilka razy kiedy byłem młodym fotoreporterem i to jest kwintesencja tych warsztatów.

W dobie gonitwy za coraz większymi matrycami coraz szybszymi aparatami i coraz jaśniejszymi obiektywami nagle zdjęcia stają się dodatkiem do drogiego sprzętu.

Te zajęcia sprawią że zaczniecie widzieć ciekawe kadry w wszędzie dookoła Was, sytuacje które towarzyszą wam codziennie staną się intrygującymi i ciekawymi historiami a aparat stanie się narzędziem do utrwalania tego co wcześniej zaplanowaliście. W trakcie warsztatów dowiecie się jak planować i potem realizować fotoreportaż, czym się kierować w jego edycji i jak przygotować zdjęcia do druku. Wspólnie będziemy oceniać i analizować każde zrobione zdjęcie tak by rozwijać mocne strony każdego z Was i korygować ewentualne błędy jakie popełniacie . Poznacie też prawa i obowiązki jakie ciążą na fotografie które ułatwią Wam pracę. Przez cały czas warsztatów będę Wam towarzyszył i służył rada.

Jacek TurczykSpotkania

Spotkania fotograficzne to cykliczna kawa w wybornym towarzystwie. Przynosimy swoje wydrukowane prace, pijemy dobrą kawę i rozmawiamy o tym co nas otacza i jak to uwiecznić na zdjęciu lub o tym, jak zaangażować scenę i prawidłowo naświetlić klatkę. Spotkania mają charakter cykliczny.

Terminy spotkań w 2020r. to ostatni czwartek każdego miesiąca.

Plenery fotograficzne

Fajnie, gdy można oddać się swojej ukochanej pasji w towarzystwie osób zarażonych tym samym poczuciem piękna. Spotkania fotograficzne odbywają się w różnych miejscach. Różni ludzie, różne tematy, różne historie.

Linki: maj i sierpień

Oraz spotkanie TFP Fine Art of Dance Photography

Wyjazdy fotograficzne

Czas na wakacje z fotografią. Wyjedź razem z nami na kilkudniowe warsztaty za granicą. Poznaj nowych ludzi, nowe klimaty fotograficzne i spędź czas w przyjaznej atmosferze pasjonatów fotografii.


Już niebawem - Wyjazd na Sycylię.

*    *    *

*    *    *

Kontakt

Do odważnych świat należy:) dlatego zadaj pytanie, a my przygotujemy najciekawsze rozwiązania, tak abyś mógł wybrać najbardziej zbliżone do swoich oczekiwań.

Pomożemy znaleźć Ci dogodny sposób rozwijania swojej pasji i doradzimy rozwiązanie.

Nasza Akademia Fotografii służy pomocą.

*    *    *

Właścicielem projektu

NASZA AKADEMIA FOTOGRAFII jest

K sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kredytowej 6, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000770530, NIP: 5223149457, Regon: 382504090  

Siedziba Naszej Akademii Fotografii

Warszawa (00-062), ul. Kredytowa 6

52°14'18.7"N 21°00'35.8"E

52.238513, 21.009952


Kontakt


artur@kspzoo.com

tel.: 881-211-121

Using Format